Przechowywanie butów to zmora małych korytarzy, które można spotkać w większości domów. Jeśli dodamy do tego czteroosobową rodzinę lub trzech współlokatorów, liczbę obuwia przechowywanego w korytarzu trzeba pomnożyć przez ilość domowników. Najważniejsza w tym przypadku będzie dobra organizacja.

Podstawą będzie tutaj pojemna szafka na buty, która pozwoli utrzymać porządek w korytarzu. Po pierwsze, warto wydzielić jedno miejsce na trzymanie obuwia noszonego na co dzień: w tym przypadku można wybrać wyższą szafkę, pod którą można będzie je wsunąć. Po drugie, należy ograniczyć ilość wystawionych butów w korytarzu: przeciętnie nie zmieniamy butów pięć razy w tygodniu, dlatego warto wystawić tylko jedną parę i w razie potrzeby – zmieniać ją z kolejną.

W ten sposób nasz korytarz nie będzie wyglądał na zagracony i jeszcze mniejszy. Buty, które zakładasz rzadziej przechowuj w pudełkach po butach w szafie. W ten sposób będą mniej narażone na zniszczenie i pobrudzenie, a ponadto jeśli dodatkowo poukładasz swoje pudełka – będziesz w stanie szybciej zlokalizować każdą parę.

ceramika łazienkowa producenci www.oce.info.pl