jennettemccurdy

Jak dbać o długie włosy?

Okazuje się, że długie włosy to nie jest niestety fryzura dla każdego. Żeby pięknie wyglądały trzeba je często myć i szczotkować, używać odpowiednich specyfików a nie każda kobieta ma do tego cierpliwość. Nie ma nic gorszego niż tłuste, długie włosy, niż kołtuny na nich i rozdwajające się końcówki. A to niestety zdarza się tym, którzy nie poświęcają pielęgnacji włosów odpowiedniej uwagi.

Czasem spowodowane jest to niewiedzą, a czasem nieświadomością. Jednak efekt jest często ten sam – nieestetycznie i nieatrakcyjnie wyglądające włosy. Kiedy wiemy, że mamy tendencje do tego typu niedbalstwa zrezygnujmy z długich włosów. Jeśli męczy nas mycie, suszenie, rozczesywanie zdecydujmy się na to, aby włosy obciąć.

Z pewnością wyjdzie to nam na dobre. Z krótkimi lub półdługimi włosami także można wyglądać dobrze a nie trzeba wkładać w układanie ich i mycie aż tyle wysiłku. A kiedy jednak chcemy zostać przy długich – dbajmy o nie odpowiednio. Niech będą lśniące i pachnące oraz miłe w dotyku i zdrowe.

www.rostowski.info