W dzisiejszych czasach każdy sprzęt posiada własną ładowarkę. W ten sposób podłączając w jednej chwili laptopa, tablet, czytnik e-booków zapewniamy sobie wrażenie nieporządku na podłodze, po której będą walały się czarne lub białe kable.

Jak zorganizować je zorganizować, aby zawsze były pod ręką, a jednocześnie nie tworzyły bałaganu? Sposobów na to jest kilka, ale najważniejszym punktem jest zainwestowanie w listwę do podłączenia, a w miarę możliwości w dwie, aby jedna znajdowała się w przy łóżku do podłączenia telefonu czy czytnika, a druga przy biurku. W ten sposób nie będziemy musieli przeciągać kabla od ładowarki po całym pokoju.

Warto również zorganizować kable przy biurku. W tym pomogą nam klipsy biurowe, które możemy przyczepić do końca blatu naszego biurka, a na nim końcówkę od ładowarki.

W ten sposób każdą ładowarkę będziemy mieć zawsze pod ręką i nie będziemy musieli tracić czasu na jej poszukiwanie i podłączanie. Jeśli mamy ich kilka, zawsze możemy je podpisać, lub każdą z ładowarek oznaczyć małą kropką, każdą w innym kolorze za pomocą lakieru do paznokci.

stoły do gastronomii