Kosmetyki

Organizacja i przechowywanie kosmetyków dotyczy przede wszystkim w większym stopniu kobiet niż mężczyzn, ze względu na liczbę posiadanych produktów. Każda z pań powinna zorganizować ich przechowywanie, aby ułatwić do nich dostęp i wykorzystanie.

Po pierwsze, podziel wszystkie kosmetyki, które posiadasz na te, których używasz w łazience oraz na te, których możesz użyć w innych pomieszczeniach. Jeśli wykonujesz makijaż na przykład w sypialni czy pokoju dziennym, wydziel specjalne miejsce na nie, ponieważ w ten sposób nie będziesz musiała przechodzić z pokoju do łazienki za każdym razem, gdy będziesz czegoś potrzebować.

Ograniczysz w ten sposób również możliwość zagubienia produktów. Jeśli nie masz pomysłu na przechowywanie takich produktów jak tusze do rzęs, błyszczyki do ust czy szminki, zainwestuj w niski, szklany wazon i małą ilość kamyków ozdobnych, które kupisz w kwiaciarni.

Twoje kosmetyki będą zawsze w tym samym miejscu i pozycji – nie będą się przewracać, a dodatkowo będą atrakcyjnie wyglądać.

zlew lazienkowy