jennettemccurdy

Nieskuteczność kremów pod oczy

Współczesny świat zobowiązuje nas do życia według ścisłych standardów, w których piękna sylwetka i zdrowa cera są wyznacznikami powodzenia w życiu zawodowym czy relacjach interpersonalnych.

Jednakże proces starzenia bywa najczęściej bezlitosny, burząc marzenia o wiecznie młodej cerze.

I tutaj właśnie z pomocą przychodzą producenci kosmetyków.

Wyznacznikiem młodej cery i promiennego wyglądu u kobiet bywa bardzo często skóra wokół oczu, dlatego też przedstawicielki płci pięknej bardzo chętniej sięgają po różnego rodzaju kremy pod oczy, które mają uratować ich skórę przed wiotczeniem i traceniem blasku.

Jednakże kremy pod oczy mają także licznych zwolenników, postulujących, że są to zwykłe specyfiki do twarzy, które nie mają skuteczności w przypadku spowalniania starzenia się delikatnej skóry wokół oczu.

Niewątpliwie nieskuteczność kremów pod oczy zaliczyć możemy do jednego z większych mitów kosmetycznych, bowiem potwierdzono badaniami, że są to specyfiki zawierające mniejsze cząsteczki aktywne, które bez trudu przeciskają się przez małe pory wrażliwej skóry wokół oczu.

Bez wątpienia pogląd głoszący nieskuteczność kremów pod oczy ma duży wpływ na wybory konsumenckie, jednakże zanim wystawimy sąd o jakimś specyfiku, spróbujmy najpierw zrozumieć i sprawdzić jego działanie.

Osocze bogatopłytkowe Gdańsk