jennettemccurdy

Olejki i kremy z filtrem

Ważnym jest, by uświadomić sobie, że opalanie nie jest tożsame z leżeniem i wygrzewaniem się na słońcu. Ciało opala się w każdych warunkach. Podczas spaceru, pobytu w mieście, po drodze do pracy – mówiąc krótko: wszędzie tam, gdzie narażeni jesteśmy na przebywanie w słońcu. Kosmetyk z filtrem powinien być zatem na naszej skórze, przy ładnej pogodzie, codziennie.

Skóra, szczególnie ta o jasnej karnacji, reaguje na słońce już po ok. 15 minutach przebywaniu w jego promieniach, nietrudno zatem o poparzenie. Letnia ochrona przeciwsłoneczna powinna się opierać na kremach z filtrem rzędu od 30 do 50 SPF. Tylko takie kosmetyki będą w stanie zapewnić nam ochronę przez dłuższy czas.

Przy wyborze odpowiedniego kremu z filtrem warto stosować się do instrukcji na opakowaniu i ponawiać jego aplikację co pewien czas. Nałożony rano krem nie będzie nas bowiem chronił przez cały dzień. Na rynku dostępne są też filtry ze specjalnym przeznaczeniem do twarzy. Mają one odpowiednio lżejszą konsystencję i nadają się do nałożenia pod makijaż.

Przy obecnej dostępności szerokiej gamy produktów warto zdecydować się na takie, które zapewnią nam kompleksową ochronę.

polskie meble poznań www.cafesekret.pl