jennettemccurdy

Organizacja męskiej garderoby

Mężczyźni posiadają mniej ubrań od kobiet, choć w dzisiejszych czasach często zdarza się, że męska garderoba jest tak samo pokaźna, co damska. Jak panowie mogą zaplanować swoją przestrzeń na ubrania? Oto kilka prostych sposobów. Jeśli jesteś fanem koszul, nigdy nie trzymaj ich złożonych w szafie, tylko staraj się zawieszać je na wieszaki.

W ten sposób świeżo wyprasowana koszula nawet po tygodniu będzie wyglądać schludnie. Swoje ubrania zawsze prasuj od razu po wypraniu, w ten sposób nie będziesz musiał rezygnować z ubrania konkretnej koszuli z powodu braku czasu na wyprasowanie jej. Pamiętaj, lepiej mieć więcej wieszaków niż mniej, każdy może się przydać, a nigdy nie wiadomo, kiedy postanowisz sobie sprezentować nową.

Zaopatrz się w worki na ubrania, którymi możesz zabezpieczyć droższe ubrania, takie jak garnitury czy marynarki. W ten sposób ochronisz je przed kurzem i poplamieniem. Bieliznę i skarpety trzymaj w osobnych szufladach lub kartonach dekoracyjnych, w ten sposób szybciej namierzysz każdą parę.

https://karandeli.pl/stoly meble szkolne