jennettemccurdy
Szaleństwo kolorów

Szaleństwo kolorów

Lipiec i sierpień – najgorętsze miesiące, to dla wielu sezon urlopowy. Letni luz sprzyja używaniu szalonych kolorów – wówczas to porzuca się wszelkie konwenanse, a na twarzach, paznokciach i włosach zaczynają się pojawiać wszystkie kolory tęczy. I dobrze, bo kiedy, jak nie teraz? Latem powinno się odrobinę (albo nawet i mocno) zaszaleć. A kosmetyki kolorowe sprzyjają temu szaleństwu. W tym sezonie szczególnie pożądanymi kolorami na powiekach są jaskrawe matowe odcienie żółci, turkusu, pomarańczu i różu, które można łączyć w kontrastowe kompozycje.

Główną zasadą lata jest to, by być wyrazistym i nie bać się zdecydowanych barw. Warto zaopatrzyć się w zestaw kilku kolorów, których można będzie używać naprzemian przez cały sezon. Odważne kolory sprawdzą się także na paznokciach. Możemy poddać się szaleństwu i wybrać jaskrawy odcień, bądź też zdecydować się na pastele lub biel. Modnymi są też wszelkie wzory oraz lakiery z drobinkami.

Przy wyborze lakieru warto zdecydować się także na utrwalający top coat, który przedłuży trwałość koloru i pozwoli cieszyć się manicurem na dłużej.

Kosmetyki naturalne Używanie lubrykantu silikonowego zapewnia długotrwałą i satysfakcjonującą ochronę przed tarciem. kremy do rąk