jennettemccurdy

Szarości i drewno we wnętrzach

Zależy ci na tym, aby twoje wnętrza były nie tylko przytulne, ale również stylowe? Marzysz o nowocześnie urządzonym mieszkaniu? Postaw na szarości i drewno. To połączenie, które sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu – salonie, sypialni, kuchni i łazience. Jest stylowe, ponadczasowe, a dodatkowo bardzo uniwersalne. Z pewnością zachwyci każdego.

Szare tło i drewniane meble?

Idealne połączenie na lata? Drewno i szarości. W szczególności jeśli jest to połączenie przemyślane.

Aby twoje wnętrza nie znudziły ci się po jednym sezonie, powinieneś skorzystać z naszych porad dotyczących urządzania wnętrz, w których pierwsze skrzypce grają odcienie bardzo popularnej szarości i ciepłe drewno. Na samym początku warto wspomnieć, że szarość może być zarówno tłem, jak również motywem przewodnim wnętrz. Jeśli zdecydujesz, że w twoich wnętrzach szarość będzie wyłącznie tłem, powinieneś postawić na szare ściany i ewentualnie podłogi. W takim przypadku doskonałym wyborem będą przebielone lub białe meble z drewnianymi akcentami. Możesz postawić także na kilka mebli wykonanych wyłącznie z litego drewna w ciepłych odcieniach. Druga propozycja, nieco bardziej zrównoważona to szarość grająca pierwsze skrzypce.

Z taką koncepcją wiąże się wykonanie w odcieniach szarości niemal całego mieszkania, z niewielkimi wyjątkami. W tym przypadku warto postawić nie tylko na szare ściany i podłogi, ale również szare meble i dodatki. Podobnie jak w pierwszej koncepcji, w tym przypadku również elementem ocieplającym wnętrza będą akcenty drewniane np. ramy obrazów lub wyjątkowe plakaty czarno białe na ścianę.

Dlaczego warto postawić na szarość?

Współcześnie do naszych wnętrz najchętniej wybieramy szarość. Dlaczego? Czy to wyłącznie kwestia obowiązujących trendów? W pewnym stopniu na pewno, jednakże nie wszystko co jest modne zyskuje sławę na taką skalę jak szarości.

Warto wskazać, że królują one już od kliku sezonów, a to znak, że za ich popularnością stoi coś więcej niż tylko przelotna tendencja. Szarości mają działanie uspokajające i kojące. To barwy, w których doskonale się pracuje i odpoczywa. Ponadto są to barwy na tyle uniwersalne, że aż trudne do znudzenia. Kolory wyraziste takie jak kanarkowa żółć, fiolet, zieleń, czy błękit mogą się znudzić. Szarości nigdy.

Ponadto warto też podkreślić, że doskonale komponują się z wszelkimi dodatkami – wzorami i kolorami. Razem z drewnem tworzą zgrany duet, który będzie doskonałą propozycją estetów, miłośników prostoty, elegancji i piękna..

serwis kotłów gazowych rzeszów