Artykuły higieniczne

Przechowywanie artykułów higienicznych w małej łazience stanowi bardzo duży kłopot. Jeśli jednak dobrze zorganizujesz swoją przestrzeń, zaoszczędzisz miejsce i nigdy już nie będziesz musiał się o to martwić.

Przede wszystkim znajdź w łazience miejsce na przechowywanie dodatkowych rolek papieru toaletowego. Możesz wykorzystać na to zamykaną szafkę pod zlewem.

Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, lepiej zrezygnuj z przechowywania ich za pralką lub w widocznym miejscu. Warto zaopatrzyć się w wiklinowy, zamykany kosz, w którym można trzymać zapasowe rolki, jak inne artykuły, takie jak dodatkowe paczki płatków kosmetycznych, podpasek czy wkładek higiecznych.

Taki kosz będzie stanowił piękny element dekoracyjny Twojej łazienki, a jednocześnie możesz zawsze coś na nim położyć czy postawić. Po drugie urządź swoją łazienkę tak, aby mieć miejsce na zamontowanie haczyków, na których zawsze możesz zawiesić płatki kosmetyczne czy patyczki kosmetyczne, ponieważ większość opakowań dostępnych na rynku posiada specjalne zawieszki.

www.blitz-cleaning.com/pralnia.html Gliwice