jennettemccurdy

Męski żel pod prysznic

Czyste i świeżo pachnące ciało to oczywistość bez względu na płeć. Jadąc w upalny dzień autobusem lub tramwajem można jednakże zadać sobie pytanie, czy aby na pewno statystyczny polski facet pamięta o korzystaniu z prysznica.

Niestety bywa z tym różnie, szczególnie w nieco starszym pokoleniu – choć nie ma sensu formułować jakichkolwiek uogólnień. Na rynku pojawia się masa propozycji dla panów o różnych preferencjach.

Świetnej jakości żele pod prysznic pozwalają szybko i skutecznie odświeżyć się po ciężkim dniu, a efekt utrzymuje się całkiem długo. Wśród typowo męskich nut zapachowych dominują te z akcentami piżma, ziół i mentolu.

Wiele kompozycji jest powielanych przez kolejnych producentów, którzy chcą dopasować się do aktualnych wśród konsumentów trendów. Kobiety także mogą wtrącać swoje trzy grosze i doradzać mężom, narzeczonym i chłopakom właściwe opcje.

Ci ochoczo przystaną na sugestie, bo dzięki temu będą atrakcyjni w oczach swoich partnerek. Poza tym panie umieją świetnie odróżnić kosmetyk kiepski od tego godnego zaufania.

jak dbać o cerę trądzikową laserowe depilacja www.cafesekret.pl