jennettemccurdy

Preparaty tylko z wysokiej półki

Wreszcie trzeci czynnik, a więc odpowiednie preparaty, które mają również bardzo duży wpływ na to jak będzie funkcjonować nasze SPA. Oczywiście miejmy na uwadze, że tylko część zabiegów w SPA wymaga stosowania kosmetyków czy substancji aktywnych.

Nie da się jednak zbudować kompleksowej oferty takiego ośrodka bez sięgania po odpowiednie środki kosmetyczne. Część z nich jest ogólnodostępna, ale inne wymagają nawiązania relacji handlowych z wąską grupą dystrybutorów lub bezpośrednio z producentami.

Preparaty profesjonalne mają bowiem swoją specyfikę, o czym musimy pamiętać. Kosmetyki jakie są używane przez renomowane salony kosmetyczne lub właśnie w typowym SPA to nieco inne produkty aniżeli te, które można nabyć w drogeriach.

Rynek jest w tej materii podzielony na różne kategorie, z których nie wszyscy zdajemy sobie sprawę. Środki do użytku profesjonalnego są zwykle bardziej skoncentrowane i mają bardziej zaawansowane receptury.

Nierzadko cechują się też lepszą skutecznością i są zazwyczaj niedostępne w sprzedaży otwartej – z nielicznymi wyjątkami. Ma to siłą rzeczy wpływ na ich cenę.

Zakup kosmetyków oraz innych specyfików z wysokiej spółki to niemała inwestycja jednak warto ponieść te koszty, bo SPA jedynie na tym zyska. Klienci z pewnością będą zadowoleni z poziomu zastosowanych preparatów, a skuteczność zabiegów automatycznie wzrośnie.

Jeśli ludzie płacą za coś luksusowego, to niech ten luksus towarzyszy im w każdym aspekcie – także tym związanym z użytymi kosmetykami. Próbki warto wręczać klientkom w prezencie.

https://www.reh-beauty.pl/kosmetyka-estetyczna/ https://www.mieczkowskamaluje.pl/makijaz-slubny/